Jednokartowe zaproszenia na ślub z motywem złoconego kwiatka.

Zaproszenia składają się z kalki ze złoconym motywem botanicznym, do tego główna karta z czarnym tekstem oraz mniejsza karteczka na dodatkowe informacje.
Całość przewiązana sznureczkiem i włożona w kopertę. Papier użyty do wydruku zaproszenia jest w kolorze lekkiej śmietanki o gramaturze 400g.

Zaproszenie Koperta Dodatkowe informacje
Karta główna
+ złocona kalka
+ mniejsza karteczka
Cena:
Różowa koperta z wklejką
Cena:
Personalizacja zaproszeń
jest GRATIS

Modyfikacje

Zaproszenie ślubne można modyfikować pod względem kolorystycznym, doboru rodzaju papieru, kroju czcionek, zmiany formatu czy delikatnej modyfikacji rozmieszczenia grafiki. Drobne ingerencje w zaproszenie są bezpłatne, natomiast poważniejsze to koszt 50-100 zł, w celu ustalenia możliwości zmian prosimy o kontakt.


Dodatkowe informacje

Do każdego zaproszenia jesteśmy w stanie wykonać większość potrzebnych dodatków weselnych dostosowanych do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Po zamówieniu zaproszeń ślubnych przydzielamy RABAT na zamówienie dodatków.

Istnieje możliwość zamówienia próbek zaproszeń ślubnych. Próbki wysyłamy w jednej ze standardowych wersji i z przykładowym tekstem. Próbki należy zamówić mailowo galeria.metier@gmail.com

TRYB EXPRESS – istnieje możliwość zamówienia realizacji zaproszeń w przyśpieszonym tempie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami.


Zamówienie

Szczegóły odnośnie procesu realizacji znajdą Państwo -> TUTAJ <- 😉