Minimalistyczne zaproszenie z prostym monogramem i złoconym tekstem.

Nowoczesność w klasycznej składanej formie zaproszenia, w środku skrywają kieszonkę na dwie dodatkowe karteczki.
Całość tekstu może być złocona, srebrzona lub w kolorze rose gold.
Za pomocą odpowiednio dobranego koloru koperty możemy zmieniać klimat w jakim zostają utrzymane zaproszenia na ślub.

Zaproszenie Koperta Dodatkowe informacje
Składane zaproszenie
+ 2 dodatkowe karteczki
Cena:
Gładka koperta z wklejką
i ozdobami
Cena:
Personalizacja zaproszeń
jest GRATIS

Modyfikacje

Zaproszenie ślubne można modyfikować pod względem kolorystycznym, doboru rodzaju papieru, kroju czcionek, zmiany formatu czy delikatnej modyfikacji rozmieszczenia grafiki. Drobne ingerencje w zaproszenie są bezpłatne, natomiast poważniejsze to koszt 50-100 zł, w celu ustalenia możliwości zmian prosimy o kontakt.

Modyfikacje zaproszenia ślubnego można również dokonywać np. poprzez zmniejszenie ilości kart czy też zmiany koperty/ozdób na kopercie, takie modyfikacje mogą mieć wpływ na np. obniżenie ceny zaproszenia.


Dodatkowe informacje

Do każdego zaproszenia jesteśmy w stanie wykonać większość potrzebnych dodatków weselnych dostosowanych do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Po zamówieniu zaproszeń ślubnych przydzielamy RABAT na zamówienie dodatków.

Istnieje możliwość zamówienia próbek zaproszeń ślubnych. Próbki wysyłamy w jednej ze standardowych wersji i z przykładowym tekstem. Próbki należy zamówić mailowo galeria.metier@gmail.com

TRYB EXPRESS – istnieje możliwość zamówienia realizacji zaproszeń w przyśpieszonym tempie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami.


Zamówienie

Szczegóły odnośnie procesu realizacji znajdą Państwo -> TUTAJ <- 😉