Zaproszenie jest połączeniem delikatnej klasyki i mocnego koloru oliwki oraz subtelnego motywu gałązki.

Na zdjęciu przedstawiona jest karta główna zaproszenia z dwustronnym zadrukiem, do niej są dwie karteczki z dodatkowymi informacjami. Jedna biała, natomiast druga dla kontrastu została wybrana ciemnozielona wraz z białym zadrukiem.

economic
cena: 5 zł
standard
cena: 7 zł
luxury
cena: 9 zł
– karta główna
– jedna karta dodatkowa
– biały sznureczek
– koperta gładka
– koperta z kalki + 0,60 gr
– karta główna
– dwie karty dodatkowe
– biały sznureczek
– koperta z wklejką
– karta główna
– dwie karty dodatkowe
– biały sznureczek z etykietką
– koperta z wklejką

– personalizacja na kopercie

Modyfikacje

Zaproszenie ślubne można modyfikować pod względem kolorystycznym, doboru rodzaju papieru, kroju czcionek, zmiany formatu czy delikatnej modyfikacji rozmieszczenia grafiki. Drobne ingerencje w zaproszenie są bezpłatne, natomiast poważniejsze to koszt 50-100 zł, w celu ustalenia możliwości zmian prosimy o kontakt.


Coś ekstra

Personalizacja zaproszeń ślubnych jest GRATIS. Do zaproszeń można dokupić: ozdobne odbicie lakowe, papierowe kółeczko zamykające kopertę, dodatkową kartę, dodatkowy zadruk na klapie koperty (dostępny na wybranych kopertach), etykietkę na kopertę.
Za dodatkową opłatą kompletujemy zaproszenia (przewiązanie sznureczkiem, wkładanie do kopert).


Dodatkowe informacje

Do każdego zaproszenia jesteśmy w stanie wykonać większość potrzebnych dodatków weselnych dostosowanych do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Po zamówieniu zaproszeń ślubnych przydzielamy RABAT na zamówienie dodatków.

Istnieje możliwość zamówienia próbek zaproszeń ślubnych. Próbki wysyłamy w jednej ze standardowych wersji i z przykładowym tekstem. Próbki należy zamówić mailowo galeria.metier@gmail.com

TRYB EXPRESS – istnieje możliwość zamówienia realizacji zaproszeń w przyśpieszonym tempie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami.


Zamówienie

Szczegóły odnośnie procesu realizacji znajdą Państwo -> TUTAJ <- 😉