Minimalistyczne zaproszenie z prostym monogramem w odcieniach szarości. Format zaproszenia to 11,5 x 17 cm.

Nowoczesność w klasycznej składanej formie zaproszenia. Karta zaproszenia wykonana jest z jasno-szarego papieru, a dodatkowa karteczka z papieru w kolorze ciemniejszej szarości. Całości może dopełniać lekka koperta z kalki przewiązana sznureczkiem z etykietą.

economic
cena: 6 zł
standard
cena: 8 zł 
luxury
cena: 10 zł
– składane zaproszenie
– koperta gładka
– koperta z kalki + 0,60 gr
– składane zaproszenie
– karta na dodatkowe informacje
– koperta z kalki
– sznureczek z etykietką
– składane zaproszenie
– karta na dodatkowe informacje
– sznureczek z etykietką do przewiązania zaproszenia
– koperta z wklejką
– personalizacja na kopercie

Modyfikacje

Zaproszenie ślubne można modyfikować pod względem kolorystycznym, doboru rodzaju papieru, kroju czcionek, zmiany formatu czy delikatnej modyfikacji rozmieszczenia grafiki. Drobne ingerencje w zaproszenie są bezpłatne, natomiast poważniejsze to koszt 50-100 zł, w celu ustalenia możliwości zmian prosimy o kontakt.


Coś ekstra

Personalizacja zaproszeń ślubnych jest GRATIS. Do zaproszeń można dokupić: ozdobne odbicie lakowe, papierowe kółeczko zamykające kopertę, dodatkową kartę, dodatkowy zadruk na klapie koperty (dostępny na wybranych kopertach), etykietkę na kopertę.
Za dodatkową opłatą kompletujemy zaproszenia (przewiązanie sznureczkiem, wkładanie do kopert).


Dodatkowe informacje

Do każdego zaproszenia jesteśmy w stanie wykonać większość potrzebnych dodatków weselnych dostosowanych do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Po zamówieniu zaproszeń ślubnych przydzielamy RABAT na zamówienie dodatków.

Istnieje możliwość zamówienia próbek zaproszeń ślubnych. Próbki wysyłamy w jednej ze standardowych wersji i z przykładowym tekstem. Próbki należy zamówić mailowo galeria.metier@gmail.com

TRYB EXPRESS – istnieje możliwość zamówienia realizacji zaproszeń w przyśpieszonym tempie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z nami.


Zamówienie

Szczegóły odnośnie procesu realizacji znajdą Państwo -> TUTAJ <- 😉